Πρόσφατα Θέματα

» ειμαι κανουριος εδω και θελω λιγη βοηθια ειμαι στιχιο τις φωτιας εκτος απο κλαρι κεραριου μπορο να παρο αλο κλαριι
Σαβ Σεπ 15, 2018 2:48 am από Mattoulis

» A Treatise Of Mixed Cabalah
Σαβ Αυγ 25, 2018 2:29 am από kassiani

» PRACTICAL ELEMENTAL MAGICK
Σαβ Αυγ 25, 2018 2:28 am από kassiani

» PRACTICAL QABALAH MAGICK
Σαβ Αυγ 25, 2018 2:27 am από kassiani

» Practical Planetary Magick
Σαβ Αυγ 25, 2018 2:26 am από kassiani

» ANCIENT MAGIC AND RITUAL POWER
Σαβ Αυγ 25, 2018 2:25 am από kassiani

» MAGIC AND RITUAL IN THE ANCIENT WORLD
Σαβ Αυγ 25, 2018 2:23 am από kassiani

» Prayer, Magic, and the Stars in the Ancient and Late Antique World
Σαβ Αυγ 25, 2018 2:23 am από kassiani

» ANCIENT CHRISTIAN MAGIC
Σαβ Αυγ 25, 2018 2:22 am από kassiani

Άνθρωπος Σκιά.

Μοιραστείτε

γητευτης
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 05/10/2014

Άνθρωπος Σκιά.

Δημοσίευση  γητευτης Την / Το Παρ Απρ 27, 2018 10:16 pm

Γεια σας και παλι. Αυτη η ιστορια δεν συνεβη σε μενα αλλα σε μια καλη μου φιλη και πραγματικα θελω να τη βοηθησω σε αυτο. Απο αρκετα μικρη ηλικια βλεπει μια σκια με την ακρη του ματιου της. Οποτε πηγε να κοιυαξει καθαρα αυτη την σκια εξαφανιζοταν. Τους τελευταιους δυο μηνες ομως η σκια εχει αρχιζει και αλλαζει. Μπορει πλεον να τη βλεπει καθαρα και εχει αρχισει να μεγαλωνει. Η γνωστη μου μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα μαζι της και οτι την συμπαθει αλλα την θεωρει επικινδυνη. Εψαξα καιστο ιντερνετ αλλα υπηρχαν λιγες αναφορες σε αυτη τη σκια στα ελληνικα σαιτ τουλαχιστον. Πραγματικα αν καποιος ειχε καμια ιδεα για το τι ειναι θα ηταν πραγματικα καλοδεχουμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.
Ophelia.
Συντονιστής
Συντονιστής

Θηλυκό Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Απ: Άνθρωπος Σκιά.

Δημοσίευση  Ophelia. Την / Το Πεμ Μάης 03, 2018 2:25 pm

γητευτης έγραψε:Γεια σας και παλι. Αυτη η ιστορια δεν συνεβη σε μενα αλλα σε μια καλη μου φιλη και πραγματικα θελω να τη βοηθησω σε αυτο. Απο αρκετα μικρη ηλικια βλεπει μια σκια με την ακρη του ματιου της. Οποτε πηγε να κοιυαξει καθαρα αυτη την σκια εξαφανιζοταν. Τους τελευταιους δυο μηνες ομως η σκια εχει αρχιζει και αλλαζει. Μπορει πλεον να τη βλεπει καθαρα και εχει αρχισει να μεγαλωνει. Η γνωστη μου μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα μαζι της και οτι την συμπαθει αλλα την θεωρει επικινδυνη. Εψαξα καιστο ιντερνετ αλλα υπηρχαν λιγες αναφορες σε αυτη τη σκια στα ελληνικα σαιτ τουλαχιστον. Πραγματικα αν καποιος ειχε καμια ιδεα για το τι ειναι θα ηταν πραγματικα καλοδεχουμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.
Σε αυτό μπορεί να σου απαντήσει καλύτερα ο Witcher!
Οπότε περίμενε απάντησή του!

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Σεπ 18, 2018 5:00 pm