Πρόσφατα Θέματα

» SRT (Spiritual Response Therapy)
Τρι Μαϊος 15, 2018 10:32 am από Silvi

» You're a WHITE WITCH
Πεμ Μαϊος 10, 2018 2:38 pm από alexandra519

» Καλώς σας βρήκα!
Πεμ Μαϊος 10, 2018 4:58 am από Ophelia.

» Αριθμολογία σχέσης και ταρώ
Πεμ Μαϊος 10, 2018 4:53 am από Ophelia.

» Προσωπική χρονιά
Πεμ Μαϊος 10, 2018 4:07 am από Silvi

» Τι τύπος Μάγου/ Μάγισσας είσαι;;;
Τετ Μαϊος 09, 2018 3:15 pm από Λίλιθ

» Δρακόντιο ρίξιμο Χαρτιών
Τρι Μαϊος 08, 2018 3:23 pm από Ophelia.

» Καλοως όρισα...
Κυρ Μαϊος 06, 2018 4:21 am από Ophelia.

» Άνθρωπος Σκιά.
Πεμ Μαϊος 03, 2018 2:25 pm από Ophelia.

4 νυχτών όνειρο

Μοιραστείτε
Lampan
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ταύρος Κόκκορας
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

4 νυχτών όνειρο

Δημοσίευση  Lampan Την / Το Παρ Μαϊος 27, 2011 1:59 pm

Λοιπον τωρα που βρήκα χρόνο αποφάσισα να γράψω το σημερινό μου όνειρο

εδω και 4 βράδια με βασανίζει ενα όνειρο

την πρωτη νύχτα ένιωθα τόσο τρομαγμένος μέσα στο όνειρο που ξύπνησα υδρομένος και με μεγάλο φόβο(δεν έδωσα σημασία)

την δεύτερη νύχτα είμουν μέσα σε σκοτεινό μέρος δάσος ηταν σπηλιά ήταν δεν ξερω δεν είδα αλλά εμεινε μισό το όνειρο και ξύπνησα

την τρίτη νυχτα παλι είμουν στο σκοτεινό εκείνο μέρος αλλα αυτή τη φορά ακουσα φωνές ουρλιαχτά λες και βασάνιζαν καποιον ή κάποιους ακολούθησα τις φωνές λοιπόν αλλά και πάλι ξυπνήσα(το απεχθανομαι αυτο Smile )

την τεταρτη νύχτα(σήμερα δηλαδή) πέρασα κατο απο κατι(σαν να περνάς κατω απο γέφυρα) και βρήκα μπροστά μου ένα μαύρο σκύλο γάυγιζε συνεχώς και δεν με άφινε να περάσω παρακάτω (σαν τον κέρβερο ενα πράμα αλλα με ενα κεφάλι ακολούθως με έπιασε ένα συναίσθημα φόβου εκείνη την ώρα άκουσα κάποιον(δεν τον είδα) να λέει κάτι (ισως είμουν εγω) αλλά μέσα στο όνειρο έχασα τις αισθήσεις μου ο σκύλος σταμάτησε να γαυγίζει και εγω δεν μπορούσα να κινηθώ

καποιος να εξηγήσει τι πανε να πουν αυτές οι νύχτες......εφιαλτηκές νύχτες.......
<kostas>
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Τοξότης Βουβάλι
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010

Απ: 4 νυχτών όνειρο

Δημοσίευση  <kostas> Την / Το Παρ Μαϊος 27, 2011 6:14 pm

για να σου πω τα ουρλιαχτα ηταν καπως ετσι.''ουρλιααααουυυυυυυυααααουυυαιιιιιιαααααααα (και παλι το ιδιο)!!!!'' και στο τελος..ουρλουυυυυρλουρλου

και στα αυτια σου να ενιωθες ενα αερα και να τον ενιωθες σαν υγρο να κυλαει στα αυτια;
Lampan
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ταύρος Κόκκορας

Δημοσίευση  Lampan Την / Το Παρ Μαϊος 27, 2011 9:51 pm

<kostas> έγραψε:για να σου πω τα ουρλιαχτα ηταν καπως ετσι.''ουρλιααααουυυυυυυυααααουυυαιιιιιιαααααααα (και παλι το ιδιο)!!!!'' και στο τελος..ουρλουυυυυρλουρλου

και στα αυτια σου να ενιωθες ενα αερα και να τον ενιωθες σαν υγρο να κυλαει στα αυτια;

πολι δραματικό ρε φίλε Smile

ουρλιαχτά φωνές κακά και ενιωθα λες και θα έχανα τις αισθήσεις μου αυτα
manren
Συντονιστής
Συντονιστής

Άντρας Καρκίνος Χοίρος
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2010

Δημοσίευση  manren Την / Το Δευ Μαϊος 30, 2011 5:44 pm

το μερος που ειδες αντιπροσωπευει την κατασταση μεσα σου ο σκυλος αντιπροσωπευει το προβλημα που σε απασχολει εξαντληθηκες στον υπνο σου επειδη δεν αντεχεις την ψυχολογικη πιεση εξου και οτι σταματησε ο σκυλος να γαυγιζει μολις λυποθυμησες
Lampan
Wannabe Μάγος
Wannabe Μάγος

Άντρας Ταύρος Κόκκορας

Δημοσίευση  Lampan Την / Το Δευ Μαϊος 30, 2011 6:43 pm

manren έγραψε:το μερος που ειδες αντιπροσωπευει την κατασταση μεσα σου ο σκυλος αντιπροσωπευει το προβλημα που σε απασχολει εξαντληθηκες στον υπνο σου επειδη δεν αντεχεις την ψυχολογικη πιεση εξου και οτι σταματησε ο σκυλος να γαυγιζει μολις λυποθυμησες

με καληψες ευχαριστωSmile

αυτο θα μπει αμεσως στο ΒΟΣ μου παντως

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Ιουν 24, 2018 4:44 am